Сімейний фестиваль «КРОК до родини єднає Україну», м. Київ

» Повернутися до подій
Дата:
17.05.2014 11:00
Вартість:
вільно
Телефон:
Тамара Поліщук, 063-163-27-88, тел. 455-57-12
alyona@a.krok.edu.ua
Вебсайт:
http://develop.krok.edu.ua/napriamy/napriamy-rozvytku/rozvitok-krokivtsiv/rozvitok-simej-krokivtsiv/simejne-svyato-family-day
Регіон:
Адреса:
Музей під відкритим небом у Пирогові, Київ, Україна

17 травня 2014 року, Музей під відкритим небом у Пирогові пройде сімейний фестиваль.

КРОК до родини єднає Україну» – це сімейний фестиваль просто неба, під час якого Ви зможете:

змайструвати воскову свічку, розмалювати екоторбу, зробити орігамі, заплести колоритні косички;
спробувати свої сили в сімейних естафетах та спортивних розвагах;
подивитися цікавий концерт із виступами «КРОКівців» та їхніх друзів;
відвідати майстер-клас з особистісного розвитку й туризму;
зробити тематичну сімейну фотографію;
побувати на пікніку;
взяти участь у сімейному фотоквесті;
стати учасником багатьох інших тематичних заходів.

Дата та час проведення: 17 травня 2014 року, 11:00-18:00. Офіційне відкриття о 13:00

Місце проведення: Музей під відкритим небом у Пирогові (мапа проїзду)

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

16:00-18:00 - ЕТНОдискотека

Заходи
З 11:00 Реєстрація учасників
11:30-17:30 Робота творчих майданчиків:
11:30-17:30

- Освітня зона
- Спортивна зона
- Дитяча зона
- Козацькі герці
- Фотозона
12:30-17:30

- Зона hand-made
- ЕКОзона
- Туристична зона
13:00-16:00 Концертна програма
14:00-16:45 Лекторій (зона гармонії):
14:00-14:45
14:45-15:30
15:30-16:45

- Стресостійкість
- Самоорганізація
- Курс батьківської майстерності

Запрошуємо долучитися до виставки сімейних фотографій, які будуть представлені під час фестивалю на майданчику «ФОТОсушка». Надіслати фотографії можна за електронною адресою: nazarenko@a.krok.edu.ua

Серед учасників фестивалю компанія «LG Electronics Україна» розіграє два ексклюзивних смартфони LG G2mini.

Партнери фестивалю:

Національний музей народної архітектури та побуту України
Музей є найбільшим в Європі скансеном (музеєм під відкритим небом) та популярним місцем відпочинку для киян. Це «живе» українське село, яким воно було протягом останніх V століть. Справжні селянські хати, що стоять вздовж заплутаних вулиць, діючі церкви, ярмаркове поле – все це створює особливу атмосферу для відпочинку та розваг.

«Асоціація випускників Університету «КРОК»
АВУ «КРОК» – це невіртуальна соціальна мережа, яка дозволяє підтримувати зв’язки між тими, хто отримав освіту в одному університеті. Це люди зі спільним освітнім бекграундом, що працюють у сфері економіки, менеджменту, права, освіти. Але головне, що вони мають не тільки спільне минуле та незабутні спогади про навчання в Університеті «КРОК», а й прагнуть примножити здобуте.

LG Electronics, Inc – світовий лідер і новатор у сфері споживчої електроніки, мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії працюють понад 87 000 осіб на більш ніж 113 підприємствах у цілому світі. У 2013 році обсяг світових продажів компанії LG Electronics склав 53,10 мільярда доларів США. LG є одним з провідних світових виробників LCD-телевізорів, мобільних пристроїв, кондиціонерів, пральних машин і холодильників.

Творчий табір “Время Индиго” – це унікальний тренінговий формат активного, цікавого, пізнавального, розвиваючого, емоціно-насиченого та творчого дитячого відпочинку (для дітей 6-17 років).

Дитячий тренінговий табір “УХ-ТЫ! CAMP” – це тренінговий проект нового покоління! Тут кожна дитина в першу чергу особистість, до думки якої прислуховуються; тут вожатий не тільки активний керівник команди, який супроводжує по двотижневому новому дитячому світу, але і друг; тут радість і буря емоцій кожного дня!

Всеукраїнська мережа центрів фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, до якої входить Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», 25 обласних, 150 міських, 70 районних, 6 районних у містах та 21 селищний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і понад 1000 працівників по всій Україні.

“Карпатська Джерельна” – це натуральна мінеральна вода, яка видобувається в екологічно чистому районі Карпат із артезіанської свердловини глибиною 90 метрів. Завдяки вмісту природнього кальцію допомагає організму працювати на 100% та ідеально підходить для щоденного вживання.

Фітнес клуб “СпортЛенд” – це міжнародна мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг з 1998 року.
Основною ідеєю фітнес клубу “СпортЛенд” є можливість заняття спортом для будь-кого охочого.

Інтернет-крамниця еко-товарів “Гойда!” пропонує великий вибір екологічно чистої продукції для всієї родини: органічні продукти харчування, органічна косметика для немовлят, майбутніх мам та всієї родини, натуральне мило та інше.

Приватне підприємство “ТВІН” виробляє та реалізує ковбаси і м’ясні делікатеси на території м.Києва та Київської області з 1999 року. ТМ «ТВІН» представлена такими виробами як: ковбаси варені, сосиски і сардельки; ковбаси варено-копчені та напівкопчені; м’ясні делікатеси, курячі делікатеси, тощо. Готуючи ковбасні вироби, підприємство використовує лише вітчизняну сировину з додаванням натуральних спецій, дотримується ДСТУ та використовує сучасне професійне обладнання.

Компанія «Дикий Тур» проводить і організовує рафтинг і сплави річками в Україні з 2006 року за різними маршрутаи, а також займається організацією корпоративного відпочинку і тренінгів. «Дикий Тур» надає прокат і оренду туристичного спорядження для водного туризму.

ДОВІДКОВО:

Фестиваль «КРОК до родини єднає Україну» проходить у рамках молодіжно-сімейного фестивалю «Столиця життя» в Музеї під відкритим небом у Пирогові.

Ідейними натхненниками і співорганізаторами фестивалю виступили Університет «КРОК» та Музей у Пирогові за підтримки Форуму соціальних ініціатив.

Програма Марафону “Столиця життя”:

З питань співпраці в рамках фестивалю звертайтесь:
Альона Янішевська
Керівник проекту «КРОК до родини єднає Україну»
E-mail: alyona@a.krok.edu.ua
Телефон: 455-57-12 (вн. 157)

Додати подію