Фотоконкурс малюнків на асфальті про вашу сім’ю, Тернопіль

» Повернутися до подій
Дата:
05.05.2014 12:00
Вартість:
0 грн
Телефон:
093 210 31 50
mamusi.org.ua@gmail.com
Вебсайт:
http://mamusi.org.ua
Регіон:
Адреса:
м. Тернопіль, mamusi.org.ua@gmail.com, Тернопіль, Україна

Ми знаємо що ваші дітки чудово вміють малювати крейдою. Спробуйте попросити їх намалювати вашу сім”ю. Ми впевнені що це будуть чудові малюнки.

Конкурс розпочинається 05.05 і триватиме до 25.05. У ВАС буде досить часу, щоб придбати крейду, знайти затишне місце і у сонячну погоду намалювати. Або навіть зібрати компанію із декількох сімей в різних районах міста, щоб було ще цікавіше!

До кінця травня Вам потрібно вислати одночасно 2 фото (1- фото малюнку на асфальті вашої сім”ї, 2- як саме дитина його малює) з зазначенням імені та віку дитини на нашу адресу mamusi.org.ua@gmail.com з поміткою “Сім”я 2014″.

Голосування відбуватиметься з 27.05 по -5.06.2014 шляхом подяк в темі під фото та закритим голосуванням.
Лише 1 переможець! оголошений 07.06.2014! Старайтесь!

Зображення

ЧУДОВИЙ Приз -чек на 200 гр на сімейну вечерю від нашого спонсора ресторану “ШОКОЛАД” chokolate.te.ua Ресторан «Шоколад» знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. 15 квітня, 15а. Це затишний заклад для успішних та позитивних людей. Класичний інтер’єр створює неповторну атмосферу естетики та комфорту. Просторий зал, розкішні м’які меблі, оригінальне оформлення та велика тераса – все для зручності гостей.

Додаток:
Ми з радістю по завершенні голосування виставимо намальовані вами малюнки на асфальті, чому б і ні, деколи так хочеться творити і дорослими. Можете відсилати фото намальовані вами з поміткою- Дорослі. Сім”я 2014″. Але участі в голосуванні конкурсу вони не братимуть. Та ми із задоволенням їх переглянемо.

Додати подію